Citrosan Hete Citroendrank Sachets 15st

Bestrijd koorts en pijn bij griep en verkoudheid met Citrosan Hete Citroendrank Sachets. Een medicinale citroendrank met een koorts- en pijnstillende werking dankzij de toevoeging van 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C.

 

Let op!

Dit is een geneesmiddel:
Er geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Bijsluiter raadplegen: klik op productgegevensblad

 

wettelijke benaming
CITROSAN

 

disclaimer
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.

 

indicatie
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

 

samenstelling / ingrediënten
Werkzame stof
paracetamol 500 mg, ascorbinezuur 50 m

 

dosering
Dosering
1-2, afhankelijk leeftijd,

Max. Dagdosering
3-6

leeftijdsindicatie

vanaf 9 jaar

 

gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter

 

gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter

 

bewaren
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.,

 

type zelfzorggeneesmiddel
Algemeen Verkrijgbaar (AV)

registratienummer
RVG 3010127

Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 10,49
Aantal: Bestellen

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Standaard levertijd

2

EAN

5000167046045  

Voorraad

2

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Laatst bekeken producten
Reviews

Sorteren op:

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.