• Veilig betalen
  • Gratis bezorging vanaf € 50,-
  • Bezorging € 4,95
  • Snelle levering
  • Afhalen in onze winkel is Gratis
  • Veilig betalen
  • Gratis bezorging vanaf € 50,-
  • Bezorging € 4,95
  • Snelle levering
  • Afhalen in onze winkel is Gratis
Hot Coldrex Sachets 10 stuks

Hot Coldrex Sachets 10 stuks

Op voorraad
Levertijd: 2 dag(en)

Beschrijving

Hot Coldrex Sachets verlichten zo snel mogelijk de klachten van griep en verkoudheid met deze warme citroendrank. Maar ook bij hoofdpijn, migraine, keelpijn, oorpijn, spierpijn, gewrichtspijn, artrose en menstruatieklachten kan Hot Coldrex je helpen de klachten te verlichten. De tweevoudige werking zorgt voor een snelle verlichting.

De paracetamol stilt de pijn en verlaagt de koorts.

De vitamine C geeft je een extra weerstand boost en helpt je lichaam sneller te genezen.


Let op!

Dit is een geneesmiddel:
Er geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Bijsluiter raadplegen: klik op productgegevensblad



disclaimer
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.


indicatie
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.


samenstelling / ingrediënten
Werkzame stof
paracetamol 500 mg, ascorbinezuur 30 mg


leeftijdsindicatie
vanaf 12 jaar

gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter

gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter


wanneer naar de huisarts
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.

Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.


type zelfzorggeneesmiddel
Algemeen Verkrijgbaar (AV)

registratienummer
RVG 5000010451